ceturtdiena, 2012. gada 1. marts

Sejas labsajūtai.

Laba diena!

Uh! Ziemas mēneši ir prasījuši savu - seja tāda samocīta, sagurusi izskatās... Jau kādas divas nedēļas atpakaļ esmu pati sev atklājusi ļoti labu sejas masku - pieļauju, ka liela daļa sieviešu šādu lieto. :)
Pagatavošana ir elementāra - auzu pārslas, olas dzeltenums, medus - visu aptuveni vienādās devās. Es iepriekš noskrubēju seju ar kafijas biezumiem, un tad uz mitras ādas masku virsū, nedaudz iemasēju un paturēju kādas 20 minūtes. Un pēc tam nomazgā un atļauj, lai āda pati nožūst, pēc tam kremiņu virsū. Āda tāda mīksta, zīdaina paliek. mmm - tik patīkama sajūta! :) Pārpalikumu izmantoju roku ādai..
(Pieļauju, ka visiem sejas tipiem šī maska neder - man ir jaukta tipa.)

Tik meitiņai gan brīnumi bija - mamma šitā seju nosmērējusi - mazais cilvēks dikti gribēja tīrīt nost! :D

Lai jauka dieniņa! :)

3 komentāri:

 1. Izkausās laba maska, tikai man ir viena problēma - izrādās esmu alerģiska pret medu. Man bija tāda pieredze, kaut medus maizes ņukāju iekšā tā ka prieks un tēju ar medu arī dzeru, bet uz sejas, rokām neko nedrīktu likt no medus!!! Pat nebūtu to iedomājusies, ja vienreiz nepamēģinātu un iznākums bija gandrīz letāls. Labi, ka mājās bija vīrs....

  AtbildētDzēst
 2. Jā, ļoti laba recepte, vienīgi neder tām sejām, kur asinsvadi tuvu ādai..(medus dēļ)

  AtbildētDzēst
 3. Ui!ar to alerģiju gan ir traki! Tad protams jāizvairās no medus skaistumkopšanā.

  Jā - ja uz ādas daudz mazu kapilāriņu, kas tuvu sejai - tad gan nevajadzētu lietot - kapilāru tīklojums kļūst vēl izteiktāks.

  Abos variantos jādomā kāds cits risinājums.. Varbūt saldais krējums, vai kas līdzīgs? Esmu dzirdējusi, ka tas ar esot labs ādai.. Neesmu pati izmēģinājusi. :)

  AtbildētDzēst